FIRST MINUTE ZIMNÍ POBYT

Při pobytu na 3 a více nocí získáte slevu 15%. Akce platí na všechny pobyty v termínu od 1. prosince do 21. prosince a od 4. ledna do 31. března.

  • Sleva se nevztahuje na období od 22. prosince do 3. ledna.
  • Slevu je možné využít pouze do 30. září

Rezervovat FIRST MINUTE zimní pobyt

První lyžovačka, romantický víkend na horách, zimní dovolená – v Aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci budete spokojení v páru 

Díky skibusům jste na sjezdovkách SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC za 3 minuty, parkujete v podzemní garáži přímo v hotelu. Od auta do designového apartmánu je to suchou nohou pár kroků.  

Jóga, otužování, kreativní workshopy, wellness, SPA rituály i masáže přímo ve Vavřinci 

Začněte den osvěžujícím otužováním v pecké přehradě, nebo s jógou. Večerní atmosféru zpestří živá hudba, kreativní workshopy, saunové rituály nebo další akce. Ve Vavřinci se zkrátka pořád něco děje. A pokud budete mít chuť na relaxaci, zajděte do Krkonošského wellness s vířivkou, saunami, zážitkovou sprchou a relaxační zónou.  

Unaveným svalům po dni na sjezdovce pomůže masáž, o kterou se postará náš tým profesionálních masérů a masérek. Vyberte si rituál, který vám padne.  

Krkonošské wellness  Procedury a SPA rituály 

Designové apartmány s více ložnicemi a dog friendly hotel v Krkonoších  

Ubytujte se ve Vavřinci, kde se budete cítit jako doma. Přijeďte i s pejskem, vždyť ten je hrdým členem vaší rodiny a výlet do Krkonoš si užije.  

Máme pro vás apartmány ve čtyřech designech s vybavenou kuchyní, lednicí, mikrovlnkou, myčkou i pračkou. Hned u recepce najdete obchod s čerstvými potravinami – to kdyby se vám po náročném dni už nikam nechtělo. Vyberte si z apartmánů s 1 – 4 ložnicemi, tak aby měl každý dost prostoru na kvalitní odpočinek a dokonalý spánek.  

Prémiové apartmány s privátní vířivkou či saunou kousek od sjezdovky v Peci  

Co když se počasí nevydaří? I na to máme recept. V Aparthotelu Svatý Vavřinec si můžete vybírat i z prémiových apartmánů s privátním wellness. Ráno můžete strávit na sjezdovce, odpoledne ve vířivce. Tomu my říkáme skvělá zimní dovolená.   

Rezervace pobytu ve Vavřinci  Zima v Peci s dětmi

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Na sjezdovky SkiResortu v Peci i na Černé hoře za pár minut 

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí lyžování na 50 km sjezdovek na 1 skipas. Vy se na ty nejbližší, v areálu v Peci, dostanete za pár minut bezplatným skibusem, který zastavuje jen kousek od Vavřince.  

V Peci máte k dispozici víc než 14 km sjezdovek všech obtížností. Díky celoresortovému skipasu pak lyžujete i v dalších areálech, propojených skibusovými linkami:  Černá hora, Velká Úpa, Malá Úpa, Svoboda nad Úpou nebo Černý Důl. 

Od peckých sjezdovek přijeďte na lyžích po lyžařské cestě až k hotelu, pohodlně a příjemně.  

SkiTour – na lyžích a rolbou mezi areály SkiResortu 

Užijte si plný lyžařský den i zážitek z přejezdu mezi areály na lyžích a rolbou. Skibusem ráno vyražte do Janských Lázní, dopoledne lyžujte v areálu na Černé hoře s nabídkou víc než 17 km sjezdovek, poté přejeďte na lyžích a rolbami SkiTour do Pece pod Sněžkou. Tady máte výhled na Sněžku téměř z každé sjezdovky  

Skibusem se dostanete i k:  

  • LIVE parku Javor, kde probíhá lyžařská výuka,  
  • na večerní lyžování na Javoru,  
  • k bobové dráze Relaxpark, či  
  • k dolní stanici lanovky na Sněžku.   

Lyžařský areál v Peci 

Kabinkovou lanovkou na Sněžku s 30% slevou díky ubytování ve Vavřinci 

Sněžka v zimě? Proč ne. Vyjeďte na nejvyšší českou horu pohodlně lanovkou a ušetřete 30% na jízdném jen tím, že bydlíte ve Vavřinci. Stačí, pokud si na recepci požádáte o Kartu Krkonoš a pak se slevovým QR kódem prokážete při nákupu jízdenek.  

Zimní aktivity pro dospělé v Peci a okolí 

Bobovou dráhu Relaxpark se zimní magickou jízdou díky kouzelnému osvětlení najdete hned za Vavřincem 

  • Večerní lyžování na Javoru  
  • Sáňkování na Černé hoře  
  • Skialpové trasy v okolí Pece pod Sněžkou 
  • Venkovní bruslení na Malé Úpě 
  • Běžecké trasy v okolí Pece pod Sněžkou 

Rezervace pobytu ve Vavřinci Zima v Peci s dětmi 

Zimní kouzlo Krkonoš přímo v Peci pod Sněžkou.
Rezervujte si apartmán ještě dnes a užijte si hory naplno.

Rezervovat zimní pobyt